درباره ما

شرکت بازرگانی سپهر تجهیز نیکنام، تامین کننده تجهیزات دندانپزشکی دیجیتال از تکنوگاز ایتالیا در ایران و نماینده رسمی Senta چین می‌باشد.
این شرکت به عنوان یک شرکت بین‌المللی همواره تلاش داشته است
تا خدمات به روز و با کیفیتی در زمینه تجهیزات دندانپزشکی دیجیتال به مشتریان خود عرضه نماید.
تمرکز تمامی فعالیت‌های پرسنل شرکت سپهر تجهیز نیکنام مبتنی بر رضایت مشتریان و ارائه راه‌حل‌ شخصی‌سازی شده، در جهت پیشرفتی مدبرانه در صنعت دندانپزشکی ایران عزیزمان خواهد بود.

ارزش‌های ما

شرکت سپهر تجهیز نیکنام با تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش برتر با بهره‌گیری از تجربیات شرکت‌های بین المللی موفق، تلاش نموده یکی از پیشتازان صنعت تجهیزات دندانپزشکی در ایران باشد.
ارزش آفرینی ما شامل مشاوره جامع و آموزش تخصصی برای راه اندازی و بهره مندی از تجهیزات دندان‌ پزشکی، مطابق با استاندارد های بین المللی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سریع و کارآمد می‌باشد.

اعتماد مشتریان به توانمندی‌های شرکت سپهر تجهیز نیکنام در ارائه خدمات پس از فروش و ارائه آموزش‌های پیشرفته در جهت ارتقا سطح عملکرد مشتریان ، نمایانگر وفاداری ما به تعهدات خود در خدمت رسانی موثر و ایجاد رضایت مشتریان گرامی است.

سپهر تجهیز نیکنام در گذر زمان

سال 1388

شرکت سپهر تجهیز نیکنام کار خود را با نام سپدنت در حوزه‌ی تعمیر و نگهداری تجهیزات دندانپزشکی و لابراتواری شروع کرد.

سال 1393

گام بعدی ما فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی بود.

سال 1398

افتتاح فروشگاه اینترنتی تجهیزات و متریال دندانپزشکی سپدنت و توسعه دیجیتال در این سال رقم خورد.

سال 1402

این شرکت در سال 1402 وارد فصل جدیدی شد و شرکت بازرگانی سپهر تجهیز نیکنام را افتتاح کرد و به واردات تجهیزات دیجیتال و اندو پرداخت.
arrow_upward
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است